Ağustos 30, 2021

Aydın Ev Temizliği

Aydın Ev Temizliği işe aldığınızda, bir profesyoneli işe almış olursunuz. Aydın Ev Temizliği profesyonel temizlik hizmetinin işaretlerinden biri, evinizi planlı ve programlı bir şekilde temizlememizdir. Temizlemeyi sistematik, organize bir şekilde (özel isteklerinizi birleştirme esnekliğine sahipken) sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktayız.

Aydın Ev Temizliği

Sırlarımızı paylaşacağımıza şaşırdınız mı? Temizlemeyi ve antrenman yapmayı seviyoruz. Ve müşterilerimizin hizmetimizi sevdiğini biliyoruz. Ayrıca paylaşmak güzeldir. Evinizi verimli ve kapsamlı bir şekilde temizlemek için ev temizliği konusunda Aydın Ev Temizliği olarak bize ulaşabilirsiniz.Aydın Ev Temizliği, COVID-19’u (koronavirüs) ve topluluğumuzdaki etkisini yakından izliyor. Bu süre zarfında müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği en büyük önceliğimizdir. Bu virüsün ciddiyetini veya öngörülemezliğini kontrol edemesek de COVID-19’un yayılmasını ve etkisini sınırlamak için önleyici tedbirler alabiliriz . Sağlık Bakanlığı Hastalık Kontrol Merkezleri  ve diğer sağlık kurumları tarafından belirlenen yönergeleri izleyerek temel önleyici güvenlik önlemleriyle günlük faaliyetlerimizde ihtiyatlı davranıyoruz:
 • Elleri sık sık sabunla en az 20 saniye temizlemek.
 • Sabun ve suyun bulunmadığı durumlarda alkol bazlı el dezenfektanı kullanmak.
 • Tavsiye edilen 6 metreyi insanlardan uzak tutmak.
 • Sık dokunulan yüzeylerin temizlenmesi.
 • Öksürmeyi veya hapşırmayı bir mendille kapatmak, ardından mendili çöp kutusuna atmak.
 • Hastayken evde kalmak.
Müşterilerimizi herhangi bir endişeleri varsa veya özel önlemler almamızı isterlerse randevu öncesinde bize bildirmeye teşvik ediyoruz. COVID-19 koronavirüsünü çevreleyen durumu yakından izlemeye ve buna göre hareket etmeye devam edeceğiz.Aydın Ev Temizliği konusunda senelerdir evinizi temiz tutmak birinci öncelik olmuştur ve olmaya devam etmektedir.

Aydın Ev Temizliği Fiyatları

Ne yapıyoruz:
 • Evinizde ekibimiz, ışık düğmelerini, kapı kollarını, banyo yüzeylerini ve sık dokunulan diğer alanları silmek için bir sanitize edici çözüm kullanır. Evinizi, Çevre Koruma Derneği (EPA) tescilli belirli dezenfekte edici ürünleri ve bakterilerde %99 azalma gösteren mikrofiber paspaslarla paspaslama gibi özel temizleme yöntemlerini içeren ürünler kullanarak temizliyor ve sterilize ediyoruz.
 • Ekip üyelerimize tüm temizlik bezlerini ve paspas başlıklarını evler arasında değiştirmelerini ve kullanımlar arasında iyice yıkamalarını söylüyoruz.
 • Ekiplerimize ellerini sabun ve su ile yıkama ve ev aralarında antibakteriyel el dezenfektanı kullanma fırsatı veriyoruz.
 • Ulusal, eyalet ve yerel sağlık kurumlarını en son gelişmeler için yakından izliyor ve hükümet ve halk sağlığı yetkililerinin yönlendirmelerini takip ediyoruz.
 • Ekiplerimize evinizi temizlerken kullanmanız için maske ve eldiven verilmektedir.
Birlikte çalıştığımızda evinizi temiz tutabiliriz.Temizlik, evinizin rahatlığında büyük bir rol oynar, ancak birçok ev sahibi, yoğun yaşam tarzları nedeniyle bu görevi tamamlamak için yeterli zamana sahip değildir. Aydın Ev Temizliği ailesi olarak temiz bir evin mutlu bir ev olduğunun farkındayız, bu nedenle kapsamlı ev temizlik hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.Aydın Ev Temizliği, ev temizlik hizmetlerinde en bilinen ve güvenilir isimdir. Kuruluş yılından bu yana müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ev temizliği hizmeti vermekteyiz.

Aydın Temizlikçi

Her ailenin kendi tercihleri ​​olduğunun farkındayız, bu nedenle tüm özel isteklerinizi temizlik planınıza dahil ediyoruz. Hepsinden iyisi, asla bir sözleşme imzalamanız gerekmeyecek. Temizlik planınızı güncellemek istediğinizde ekibimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.Bazı temizlik şirketleri dönüşümlü temizlik planları kullansa da, servise her geldiğimizde tüm evinizi temizleyecek donanıma sahibiz. Ancak, yapabiliyor olmamız, yapmamız gerektiği anlamına gelmez. İhtiyaçlarınızın buna göre önceliklendirilmesini sağlamak için programınıza ek olarak temizlik tercihlerinizle birlikte çalışacağız ve her seferinde tutarlı, en kaliteli temizlik sağlıyoruz.
Şimdi Ara